google+
Odkazy
home
poskytovaná péče
aktuality
napište nám
Soukromá zubní ordinace Sanident byla založena v roce 2003. Už čtrnáctým rokem se stálé velkou radosti a entuziazmem v ní ošetřujeme naše pacienti na stejné adrese v krásné vilové čtvrti pražských Jinonic.

Chceme provozovat rodinnou stomatologii, kde jsou pod jednou střechou vedený a léčený všichni členové jedné rodiny. Takový koncept praxe má mnoho výhod. Rodiče nemusejí shánět pro své děti dalšího zubaře. Také je minimalizovaná ztráta času která je nevyhnutelná pří absolvování návštěv ve více ordinacích. Je známo že se dětí snáze zbavuji strachu z usedání do zubařského křesla když uvidí své rodiče jak se nechají vyšetřit. Další obrovskou výhodou vedení rodinných příslušníků v stejném zařízení je možnost spatřit vývojové a další dědičné nedostatky v rodině a včas je odstranit.

V případech kde preventivní opatření selhaly na řadu přicházejí další stomatologické obory. Náš pracovní tým se zúčastňuje pravidelných školení v oboru, a je schopen Vám poskytnout celou řadu stomatologických výkonů, od výplní a léčby kanálků až po protetické výrobky a implantáty.

Víme, jak je v dnešní době váš volný čas vzácný, sami jsme často klienty - zákazníky, proto Vám nabízíme dlouhé ordinační hodiny, kdy se můžete objednat. Z důvodu maximálního využití doby pro Vaše ošetření vás objednáme na konkrétní čas. tím pádem bude minimalizována doba Vašeho čekání v čekárně.

Naše první setkání probíhá formou přátelského
a profesionálního pohovoru, kdy zubař zároveň vyšetří stav Vašeho chrupu, zeptá se na Vaše představy a potíže
a seznámí Vás s možnostmi léčby a jejich časovou
a finanční náročností.
CZ I ENG I YU
Tým lékařů a zdravotnického personálu Zubní ordinace sanident

 MUDr. Amir Dizdarević
• Stomatologická fakulta v Bělehradě, Jugoslavie
• Majitel zubní ordinace Sanident a vedoucí lékař
• Specializuje se v protetice a implantologii
sanident@sanident.cz

MUDr. Jaroslav Stankovič
• 1. LF UK v Praze
• Praktický zubní lékař — endodoncie
info@sanident.cz

Mirela Kenická, DiS.
• Dentální hygienistka

Bc. Lucia Perovska
• Vedoucí zdravotní sestra

Lenka Kujanová
• Zdravotní sestra
zub
kruzic
ordinační hodiny
po - čt: 8:00 - 20:00
pá: 7:30 - 15:00
objednání
+420 235 517 493
+420 604 113 046
adresa
Na výhonku 3
Praha 5 Jinonice
onas
SANIDENT - zubní ordinace, Na výhonku 3, Praha 5, Jinonice, +420 235 517 493, +420 604 113 046, info@sanident.cz, www.sanident.cz 2013 All rights reserved.
o nás
fotogalerie
ceník
kontakty
protetika - zubní můstek, korunka...    I    stomatochirurgie - zubní implantáty    I    dentalni hygiena    I    bělení zubů