google+
protetika - zubní můstek, korunka...    I    stomatochirurgie - zubní implantáty    I    dentalni hygiena    I    bělení zubů
Odkazy
home
poskytovaná péče
aktuality
napište nám

STOMATOCHIRUGIE - Zubní implantátyJe nám potěšením oznámit Vám, že jsme na našem pracovišti začali nabízet ošetření zubními implantáty. Zde se o nich můžete dočíst více.

Co je to zubní  implantát?
Implantát představuje nahrážku ztraceného zubů. Je to v podstatě šroub z titanu, který se zavede do kosti a následovně slouží jako nosič umělé korunky, můstku či snímatelné náhrady. Implantát se zavadí do kosti během chirurgického zákroku který je zcela bezbolestní.
Zde se můžete podívat na demonstrační video znázorňující chirurgické zavedeni zubního implantátu.
http://www.youtube.com/watch?v=A7FYMRExufg
implantat
Proč se po zavedení implantátu musí počkat, a jak dlouho?
Délka vyčkávacího období záleží na více faktorech, lze shrnout že se odvíjí od toho v jakém stavu je kost do které se implantát zavadí. Během tohoto období se implantát "zahojuje", respektive upevňuje, aby pak následovně byl schopen nést zubní náhradu. Optimální čas na to je 6 měsíců.

Kdo potřebuje implantát?

Každému z nás se může stát že přijdeme o zub, buď jako v následku nezaloženého zubního zárodku, sportovního úrazu, dopravní nehody, anebo nejčastěji v důsledku nesanovaných zubů a dásní. Pomocí implantátů můžeme řešit ztrátu jednoho, více anebo dokonce i všech zubů. Není třeba opomenout ani pacienti kteří už máji nevyhovující snímací zubní náhrady. Těm pomocí několika implantátů lze výrazně zvýšit komfort a funkčnost zubní náhrady.
SANIDENT - zubní ordinace, Na výhonku 3, Praha 5, Jinonice, +420 235 517 493, +420 604 113 046, info@sanident.cz, www.sanident.cz 2013 All rights reserved.
CZ I ENG I YU
Implantát vs. Můstek?
Nelze říct že jedná metoda je absolutně lepší než ta druhá. Každý jsme jiný, a naše nároky, očekávání a možnosti se liší. O zubních implantátech lze říci, že jsou šetrnějším řešením, protože na rozdíl od můstku nevyžadují žádné broušení okolních zubů. V některých případech ani není možné zhotovit zubní náhradu bez pomocí implantátů, pokud se pacient chce vyhnout snímatelné zubní náhradě.
Zde se můžete více informovat o vlastnostech obou řešení.
https://www.youtube.com/watch?v=wg5CSEGVYbo

implantat02

Jak dlouho implantát vydrží?

Úspěšnost implantologického ošetření se odhaduje na 15 let. Jeho životnost ovlivňují hlavně tři faktory: správna volba pacienta pro implantát, správná volba konkretního řešení a jeho provedení a v neposlední řadě (snad i nejdůležitější) správná péče o něj.

implantat03

Kolik stojí implantát?
Cena se skládá ze dvou hlavních části: chirurgické a protetické. Pro vaší orientaci zde uvádíme že náhrada jednoho zubů implantátem a metalo-keramickou korunkou stojí 32 500 Kč.
‹‹‹ zpět
crte
kruzic
ordinační hodiny
po - čt: 8:00 - 20:00
pá: 7:30 - 15:00
adresa
Na výhonku 3
Praha 5 Jinonice
objednání
+420 235 517 493
+420 604 113 046
o nás
fotogalerie
ceník
kontakty